O nás

Penzion Kutil se nachází v centru Beskyd v obci Trojanovice 4 km od Frenštátu p.R. a 2 km od dolní stanice sedačkové lanovky na Pustevny.

Tři apartmány se nacházejí v budově vedle domu majitele, jedná se o klidné příjemné rodinné prostředí. Každý apartmán má svůj zvláštní vchod. K dispozici je uzamykatelná zimní zahrada, kde je možnost úschovy jízdních kol. (společný prostor Malého a Velkého apartmánu)
Kapacita penzionu je max. 16 osob.
Parkování u objektu zdarma.

 

Velký Apartmán 

Zabírá celé 1. patro. Pro 6-8 osob. Najdete v něm koupelnu s WC a rohovou vanou, prostornou terasu s výhledem na horu Radhošť, jídelnu a dva za sebou jdoucí pokoje rozděleny zahrnovacími dveřmi. Každý pokoj má dvojpostel a rozkládací gauč tj. 3+1; celkem 6+2 přistýlky. Je zde televize se  satelitním příjmem.  V přízemí  apartmánu je kompletně vybavená kuchyně. Tento apartmán byl otevřen v roce 1999.

Malý apartmán

Druhý apartmán pro 2 osoby (dvoulůžko) se nachází v přízemí a je vybaven televizí, malou kuchyňkou (s elektrickým jednoplotýnkovým vařičem) s mikrovlnou troubou, ledničkou, varnou konvicí. Samozřejmostí je koupelna s WC, sprchovacím koutem s rádiem a masážními tryskami. Tento apartmán byl otevřen v roce 2007

Nový apartmán

Třetí apartmán se nachází v přízemí a je vybaven kuchyňským koutem s dvouplotýnkovým elektrickým vařičem, lednicí a mikrovlnou troubou. Sociální zařízení je vybaveno sprchovým koutem s rádiem, umyvadlem a wc. K odpočinku slouží 2 samostatné ložnice s manželskou postelí o rozměru 160×200 cm a rozkládací pohovkou BEDINGE 140×200, která se nachází v obývacím pokoji s kuchyňským koutem při vstupu.  Tento apartmán byl otevřen v Červnu roku 2017.

Společné prostory


Ke všem apartmánům slouží velká zasklená terasa s krbem a posezením, venkovní altánek s plynovým grilem.

 
U základní školy vzdálené cca 300 m se nachází víceúčelové hřiště. Potraviny, řezník, cukrárna s kavárnou, restaurace a autobusová zastávka rovněž 300 m.

Tvorba webových stránek: David Šrubař